#115 Előkészítő asszisztens / Budapest Studio (Position closed)

Érdekel a divat világa? Szeretnéd elsőként kicsomagolni és kézbe venni a következő szezon új darabjait? Ha egy fiatalos, kreatív és jó hangulatú munkahelyet keresel, akkor a SPICE ideális választás számodra!

A SPICE media production Kft., egy német tulajdonú, budapesti székhelyű ruházati e-commerce fotóügynökség, amely nemzetközi divatmárkák számára készít termékfotókat és -videókat. Logisztikai csapatunk bővítéséhez ELŐKÉSZÍTŐ ASSZISZTENS munkatársakat keresünk alkalmi munkavégzésre, napi 4-6-8 órára.

Főbb feladatok, munkák:

• Termékek ki- és becsomagolása
• Ruhadarabok vasalása és gőzölése
• Termékek válogatása a produkció előkészítéséhez
• Vasaló/gőzöló berendezések karbantartása
• Ügyfelek termékeinek gondozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Csapatszellem, együttműködési készség
• Önálló és precíz munkavégzés
• Jó munkabíró képesség, terhelhetőség
• Megbízhatóság

Amit kínálunk:

o Fiatalos csapat, alkalmazottközpontú, hangulatos munkakörnyezet
o Jó tömegközlekedés
o Nemzetközi munkatapasztalat az izgalmas, gyorsan növekvő e-commerce iparágban
o Kutyabarát munkahely

Ha szívesen megismerkednél velünk, töltsd fel bemutatkozó leveledet!